Fotoattēli no zīmējumu konkursa

2002
Fonds “Sibīrijas bērni” aicina

Mēs neesam aizmirsuši no Latvijas aizvestos bērnus, kuri nosala, nomira badā, zaudēja tēvus un mātes, brāļus un māsas. Bērnus, kuri izdzīvoja un atgriezās, bet viņus izsūtīja vēlreiz. Šiem noziegumiem nav noilguma, jo tikai katrs desmitais ir izdzīvojis un šodien var liecināt. Mūsu pagātnes un nākotnes vārdā.

Zīmējumu un sacerējumu konkurss  (bērniem no 3 līdz 16 gadiem)

Fonds “Sibīrijas bērni” izsludina zīmējumu un sacerējumu konkursu, veltītu 1941.gadā izsūtītajiem bērniem.

Labākie sacerējumi tiks nolasīti un prēmēti 2002.gada 13.jūnijā konferencē “Mums tas bija jāizstāsta”, kas notiks Rīgas Latviešu biedrībā, bet zīmējumi tiks izstādīti Rīgas Latviešu biedrības namā rīkotā izstādē. Darbi jāiesūta līdz 2002.gada 25.maijam.

Galvenā balva sacerējumu konkursā ir USD 100,–, bet divas veicināšanas balvas katra USD 50,–. Labākajiem zīmējumiem ir trīs balvas, katra USD 50,–.

Skaņdarbu konkurss

Fonds “Sibīrijas bērni” izsludina skaņdarbu konkursu muzikālam darbam ērģelēm, kas būtu veltīts 1941.gadā izsūtītajiem bērniem. Skaņdarba metrāža 5–7 minūtes, un tas tiks atskaņots piemiņas koncertā Rīgas Domā 2002.gada 13.jūnijā. Nošu materiāli jāiesūta līdz 2002.gada 15.maijam.

Galveno balvu USD 300,– piešķir Amerikas Latviešu ērģelnieku ģilde, bet divas veicināšanas balvas (katru USD 100,–) piešķir fonda “Sibīrijas bērni” atbalsta grupa ASV.

Skaņdarbi, sacerējumi vai zīmējumi sūtāmi fondam “Sibīrijas bērni”. Fonda adrese: Graudu iela 41a, Rīga, LV–1058, Latvija.

Cieņā, — fonda “Sibīrijas bērni” prezidente Dzintra Geka, fonda direktors Gunārs Toms, preses sekretārs Tālivaldis Kronbergs